Okna drewniane

Okna i drzwi balkonowe są produkowane dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej z drewna klejonego. Mogą był wykonane w systemach okien typowych, pasywnych lub skrzynkowych (spełniających najnowsze normy europejskie) w każdym wymiarze możliwym technicznie do wykonania. Wyróżnikiem okien zabytkowych jest ich historyczny charakter, na który składają się listwy przymykowe, listwy na ślemię, głowice, stopy, szprosy. Ręczne wykonywanie elementów ozdobnych pozwala na zachowanie wyglądu wiernego oryginałowi. Podstawowym materiałem wykorzystywanym do produkcji jest drewno meranti 450+. Gatunek ten ze względu na parametry i walory użytkowe (stabilność wymiarów, mała kurczliwość) znakomicie sprawdził się w użytkowaniu i jest obecnie uznawany za najlepszy do produkcji okien. Produkujemy również okna z drewna dębowego, modrzewiowego, sosnowego oraz sipo.
W naszej ofercie znajdą Państwo: standardowe okna drewniane, okna zabytkowe, okna pasywne, okna skrzynkowe, okna drewniano-aluminiowe, okna przesuwne HS oraz okna nietypowe.


Katalog firmy Bracia Kowalscy

Bezpłatny pomiarJuż teraz umów się z naszymi pracownikami w celu wykonania BEZPŁATNYCH pomiarów przed dokonaniem zamówienia.
Wyślij zapytanie