O firmie

Początki naszej firmy sięgają 1991 roku gdy to zaczęliśmy swoją działalność pod nazwą WIMAR. W roku 2007 firma w znaczącym stopniu poszerza swój asortyment wykonywanych usług i zmienia nazwę na DOOR-SZYK. W tym samym roku powstaje strona internetowa firmy mająca na celu przedstawienie wizerunku firmy i dotarcie do jeszcze większej rzeszy klientów. Zajmujemy się montażem stolarki PCV, stolarki aluminiowej a także sprzedażą i montażem bram garażowych i wjazdowych na posesje. Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy dział automatyki bram.

Zatrudniamy wykwalifikowanych montażystów, posiadamy własny profesjonalny sprzęt oraz narzędzia, które w precyzyjny i należyty sposób pozwolą wykonać zadaną przez Państwa usługę. Z dniem 01.07.2007 zdecydowaliśmy się oddać do Państwa dyspozycji nowy salon sprzedaży. Znajdą tu Państwo szeroką gamę produktów, począwszy od okien, drzwi, rolet a skończywszy na osprzęcie do poszczególnych modułów

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i wykwalifikowanym personelu oraz asortymencie renomowanych firm mamy pewność, iż przed którymi zostaniemy postawieni wykonamy z należytą dokładnością i zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Bezpłatny pomiarJuż teraz umów się z naszymi pracownikami w celu wykonania BEZPŁATNYCH pomiarów przed dokonaniem zamówienia.
Wyślij zapytanie