Fasady i okna z aluminium

Doorszyk - jest autoryzowanym dystrybutorem drzwi, okien oraz fasad aluminiowych firmy AL-Tech


Zapewniamy szeroki wybór drzwi i okien aluminiowych z izolacją termiczną oraz bez izolacji termicznej. Oferujemy  okna aluminiowe o niemal dowolnych kształtach – od prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych, po kształty nietypowe – wieloboki foremne i nieforemne oraz okna kuliste i łukowe. Drzwi aluminiowe oparte są na systemach pozwalających na uzyskanie wyjątkowo dużych wymiarów skrzydła oraz – dzięki możliwości gięcia profili – szerokiej gamy kształtów nietypowych. Oferujemy drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, otwierane na zewnątrz lub do wnętrza, także antypaniczne bądź rozsuwane automatycznie. Kolor naszych drzwi i okien aluminiowych dostosowany jest do życzeń klienta – mogą zostać pokrywane powłokami drewnopodobnymi typu Dekor, anodowane, okleinowane foliami Renolit lub lakierowane w pełnej palecie kolorów RAL. Zapewniamy precyzję wykonania, estetykę, trwałość, funkcjonalność i doskonałe właściwości statyczne.

Drzwi i okna aluminiowe z izolacją termiczną to gwarancja poważnych oszczędności energii i skutecznej ochrony akustycznej. Okna i drzwi aluminiowe bez izolacji termicznej w pełni zabezpieczają przed kurzem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami powietrza.

Zapewniamy dużą swobodę wyboru rodzaju wypełnienia oraz bogatą gamę wyposażenia standardowego.

Okna i drzwi z izolacją termiczną


Okna z izolacją termiczną zapewniają oszczędność ciepła i izolację akustyczną. Systemy aluminiowe stosowane do ich produkcji gwarantują wysoką precyzję, stabilność, wytrzymałość oraz estetykę i funkcjonalność.

Zapewniamy swobodę wyboru rodzaju wypełnienia oraz kształtu – od prostokątów, poprzez wieloboki foremne i nieforemne, po kształty łukowe i koliste. Odpowiednia sztywność konstrukcji umożliwia wykonywanie okien o bardzo dużych gabarytach, a zróżnicowana grubość zabudowy pozwala na osiągnięcie efektu jednolitej powierzchni od strony zewnętrznej i poprawia właściwości statyczne.

Okna i drzwi bez izolacji termicznej


Okna

Do produkcji wykorzystywane są profile aluminiowe najwyższej klasy. Oparta na zróżnicowanej grubości zabudowy, konstrukcja pozwala na osiągnięcie od strony zewnętrznej, ładnej dla oka, jednolitej powierzchni. Rozwiązanie to zapewnia również odpowiednie właściwości statyczne. Zastosowanie dwóch uszczelek z EPDM w pełni zabezpiecza pomieszczenia przed kurzem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami powietrza

Konstrukcja pozwala na zastosowanie różnorodnych szyb antywłamaniowych, termoizolacyjnych, dźwiękochłonnych i ornamentowych.

Drzwi

Wykorzystanie nowoczesnych systemów umożliwia uzyskanie konstrukcji smukłych oraz szerokiej gamy kształtów nietypowych.
Proponujemy drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe, z możliwością wyboru pomiędzy kilkoma wariantami rozwiązań szczegółów konstrukcyjnych, m.in. wysokości i kształtu progów drzwiowych oraz dolnego uszczelnienia skrzydeł. Szczelność zapewniają odporne na proces starzenia uszczelki z EPDM.

Konstrukcje aluminiowe


Stolarka aluminiowa firmy AL-TECH zapewnia pełną gamę zalet aluminium jako materiału konstrukcyjnego – wyjątkową estetykę, wysoką izolację termiczną i akustyczną, odporność na korozję i warunki atmosferyczne, doskonałe właściwości statyczne, łatwość obróbki i konserwacji, odpowiedzialność za środowisko naturalne, możliwość stosowania różnorodnych wypełnień oraz powłok ochronnych i dekoracyjnych. Jakość wykorzystywanych przez nas profili aluminiowych gwarantują najlepsi dostawcy – Aliplast, Aluprof, Reynaers i TS System. Proponujemy profile z izolacją termiczną i bez izolacji termicznej – pokrywane, w pełnej palecie RAL, powłokami z lakierów proszkowych, powłokami drewnopodobnymi typu Dekor, okleinami Renolit i anodowane.

Nasza oferta, oprócz szerokiego wyboru drzwi i okien, obejmuje fasady, ściany osłonowe i działowe, systemy przeciwpożarowe, ogrody zimowe, dachy, zadaszenia, wiatrołapy, witryny i boksy. Zapewniamy przy tym różnorodność form, wzorów i wymiarów pozwalającą na harmonijne wkomponowanie w każdy budynek.

Gwarantujemy wysoką wytrzymałość i trwałość elementów stolarki aluminiowej, nawet w przypadku wyjątkowo intensywnego użytkowania. Wykorzystywane przez nas profile aluminiowe umożliwiają wykonanie konstrukcji w niemal dowolnym kształcie i stosowanie różnorodnych wypełnień, w tym szklenie szybami termoizolacyjnymi, dźwiękochłonnymi, antywłamaniowymi i ornamentowymi.

Bezpłatny pomiarJuż teraz umów się z naszymi pracownikami w celu wykonania BEZPŁATNYCH pomiarów przed dokonaniem zamówienia.
Wyślij zapytanie